وبلاگicon
نامه ی یک معلم شهید - در انتظار بهار ظهور

در انتظار بهار ظهور
عشق یعنی یک خمینی سادگی... عشق یعنی با علی دلدادگی.... عشق یعنی دست تو پرپر شده...عشق یعنی یک علی رهبر شده... عشق یعنی لافتی الا علی.... عشق یعنی رهبرم سید علی
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸۸ توسط بچه شیعه | پيام هاي ديگران()

نامه یک معلم شهید!

در رابطه با جنگ تحمیلى ایران و عراق ، یکى از طلاب اعزامى از حوزه علمیه قم نقل کرد: روز 27/10/65 در خط مقدم جبهه شلمچه بودم ، درگیرى شدیدى بین ما و دشمن وجود داشت ، در این میان ، یک آقائى نزد من آمد و گفت : آقا من یک نامه کوچکى مى خواهم خدمت امام خمینى (مدظله العالى ) بنویسم ، شما این نامه را از طرف من به امام برسان ، گفتم : من خدمت امام نمى رسم تا نامه شما را خدمتشان ببرم ، ولى خدمت آیت اللّه العظمى منتظرى مى رسم و حاضرم نامه شما را نزد ایشان برسانم .
او یک تکه کاغذ ساده اى را برداشت که رویش بنویسد، گفتم آقا، عجله نکن کاغذ بهترى پیدا کن من اینجا منتظر شما مى مانم ، او رفت و چند لحظه بعد برگشت و گفت : آقا، کاغذ خوبى را پیدا نکردم ، توى همین کاغذ مى نویسم ، دو جمله نوشت و به دست من داد، گفتم : ((من بخوانم ؟)) چیزى نگفت .
من نامه را در جیبم گذاشتم ، و دو ساعت بعد، عده اى از عزیزان شهید شدند و بعد به من گفتند: ((آن فردى که دو ساعت قبل نامه اى نوشت تا به امام بدهید، نیز به شهادت رسید و او یک معلم ارزنده اى بود که حقاً در جبهه مخلصانه فعالیت مى کرد)) متن نامه او این بود:
بسمه تعالى : محضر انور امید امام آیت اللّه منتظرى ، سلام علیکم خواهشمند است به امام عزیز، پیام حقیر را برسانید که : ((امام جان ! اى کاش ‍ مقدارى از خاک زیر نعلین تو را پس از شهادت بر چهره خونینم مى پاشیدند، تا در روز قیامت نزد خداوند افتخار نمایم که زیر پاى امامم بوده ام !)) جبهه شلمچه 27/10/65
نگارنده گوید: ((جباران و مستکبران نمى توانند این معنا را درک کنند که چرا رزمندگان اسلام در جبهه ها، افتخار مى آفرینند و پیروزیهاى عجیب بدست مى آورند، زیرا حساب آنها براساس حساب مادى است نه معنوى ، به قول شاعر:
طفل رضیع نادان ، از بر شیر گرید
وقتى غذا شناسد، پستان چه کارش آید
و به قول شاعر دیگر:
عشق و جان در طلب عالم بیرون زطعام
عقل باور نکند کزرمضان اندیشد
آرى ، این نوجوانان با این روحیه قوى ملکوتى و قلبى صاف ، چند لحظه قبل از شهادت خود، به رهبرشان چنین نامه مى نویسند، و براستى که یگانه ذخیره بزرگ جمهورى اسلامى همین ها مى باشند، و احسرتا که ما از این کاروان بسیار دوریم .

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
Themes By Blog Skin :.