وبلاگicon
عبرت - در انتظار بهار ظهور

در انتظار بهار ظهور
عشق یعنی یک خمینی سادگی... عشق یعنی با علی دلدادگی.... عشق یعنی دست تو پرپر شده...عشق یعنی یک علی رهبر شده... عشق یعنی لافتی الا علی.... عشق یعنی رهبرم سید علی
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸۸ توسط بچه شیعه | پيام هاي ديگران()

 عبرت !

مى دانیم که در دوران رژیم محمدرضا پهلوى (شاه مدفون ) جمعى از وعاظ بزرگ ، ممنوع المنبر بودند (یعنى حق نداشتند منبر بروند) یکى از این وعاظ محترم ، حضرت حجة الاسلام والمسلمین آقاى محمدتقى فلسفى (دامت تاءییداته ) بود.
یکى از موثقین ، مطلبى در این رابطه نقل کرد، که خلاصه اش چنین است :
((یکى از علماء از طرف مرحوم آیت اللّه العظمى بهبهانى (ساکن اهواز) نزد دکتر اقبال (رئیس شرکت نفت آن روز) رفت ، و با او در مورد آزاد شدن منبر آقاى فلسفى صحبت کرد، او جواب داد (این موضوع مربوط به اجازه شخص شاهنشاه است ))، بنا بر این شد که دکتر اقبال در این ارتباط با شاه صحبت کند.
وقتى که دکتر اقبال جریان را به شاه گفته بود، شاه چنین پاسخ داد: ((فلسفى دیگر در این کشور مرد)) (یعنى دیگر تا من زنده ام فلسفى نباید منبر برود، و تصور مى کرد که آقاى فلسفى دیگر پیر شده و زودتر از او مى میرد، پس ‍ فلسفى دیگر تا آخر عمر نباید منبر برود).
ولى اینک ببینید که شاه جنایتکار چگونه - آنهم در خارج از کشور - مرد و دفن گردید، ولى حضرت آقاى فلسفى منبر مى رود و مردم از بیانات پرفیضش بهره مند مى شوند. فاعتبروا یا اولى الابصار.

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
Themes By Blog Skin :.