وبلاگicon
همدم السلطنه - در انتظار بهار ظهور

در انتظار بهار ظهور
عشق یعنی یک خمینی سادگی... عشق یعنی با علی دلدادگی.... عشق یعنی دست تو پرپر شده...عشق یعنی یک علی رهبر شده... عشق یعنی لافتی الا علی.... عشق یعنی رهبرم سید علی
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ٢۸ امرداد ۱۳۸۸ توسط بچه شیعه | پيام هاي ديگران()

)) همدم السّلطنه ؟

رضاخان ، قبل از تولد، پدرش را از دست داد، مادرش بخاطر وضع بد مالى ، قنداقه او را برداشت ، و از سواد کوه مازندران به تهران گریخت ، در تهران در کوچه ارامنه اطراف میدان مولوى ، در بالاخانه اى سکونت نمودند.
مادر رضاخان در این محله رختشوئى مى کرد، و خوشنام نبود، رضاخان هم که بزرگ شد از لاتهاى محله گردید، و بعد با زن سالخورده اى که صفیه نام داشت و رختشوئى مى کرد، رابطه جنسى برقرار کرد و از او صاحب دخترى شد که او را ((همدم )) نام نهاد.
چون صفیه ، بدنام بود، در انتساب این دختر به رضاخان اختلاف شد، رضاخان اظهار داشت که صفیّه را صیغه کرده است ، به این ترتیب ، ((همدم )) دختر رضاخان معرّفى شد.
همدم در نوجوانى ، غوطه ور در فحشاء و آلودگى شد، وقتى که رضاخان ، فرمانده آتریاد قزاق گردید، براى حفظ آبرویش ، همدم را به پاریس فرستاد، او در پاریس فاحشه خانه باز کرد و خود خانم رئیس آن فاحشه خانه شد.
از همدم تا سال 1356 نامى در میان نبود، و خاندان کثیف پهلوى از بردن نام او عار داشتند،
سرانجام در همین سال عکسى از وى در ویژه نامه اطلاعات به مناسبت تولد شاه معدوم ، به عنوان ((همدم السلطنه )) (جزء خاندان پهلوى ) بچاپ رسید.

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
.:
Themes By Blog Skin :.